SLA A FDM 3D TLAČ

Industrylab poskytuje vynikajúcu škálu technológií 3D tlače vrátane SLA, SLS, DLP a FDM; poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu dielov a rýchle obrátky. Spolupráca s niektorými z najinovatívnejších európskych spoločností dodávajúcich na mieru jednorazové komponenty a zmluvne vyrábať objemy výroby pokrývajúce priemyselné odvetvia vrátane architektúry, dizajnu, medicíny, vzdelávania, obrany a vedy.

FDM/FFF TLAČ

Poskytujeme veľkoformátovú 3D tlač z mnohých pokrokových termoplastických materiálov vrátane kompozitov vystužených uhlíkovými vláknami, biologicky odbúrateľných látok a polykarbonátu až do maximálnej veľkosti jednotlivých komponentov 1 000 * 1 000 * 500 mm, pričom väčšie komponenty sú bezproblémovo zostavené v našich dielňach na takmer neobmedzené veľkosti. Rovnako ako u všetkých našich služieb 3D tlače, je možné použiť celý rad post-processingových techník vrátane kompletnej prípravy a náteru a ďalších.

FDM MATERIÁLY

– PLA

– PLA/PHA

– PET

– PETG

– Polycarbonate

– ABS

– Nylon

– ASA

– vystužené uhlíkovým vláknom

– Vystužené sklenenými vláknami

ZDRAVOTNÁ, DENTÁLNA A TLAČ S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM – SLA / DLP

Použitím laserovej aj DLP SLA technológie dosiahneme vynikajúcu definíciu modelu a povrchovú úpravu v mikrónovom meradle v rade materiálov vykazujúcich rôzne mechanické vlastnosti zvlášť vhodné pre lekársky, zubný a vedecký priemysel. Veľké komponenty je možné zostaviť a vytvoriť tak plynulé modely používané na analýzy, školenia alebo finálne prispôsobenie. Medzi mnohých našich klientov patria lekárske výskumné laboratóriá, farmaceutické spoločnosti, zubné laboratóriá a podniky využívajúce špičkové technológie vyžadujúce modely s vysokým rozlíšením dodávané pripravené na mieru za zlomok nákladov na tradičné výrobné techniky.

– Čierna

– Šedá

– Biely

– Vlastné farby zmiešané pre špeciálne objednávky

– Transparentné

Získajte cenovú ponuku pre FDM a SLA 3D tlač.

+421 950 880 210